• LETNÉ PRÁZDNINY v ŠKD

• Letné prázdniny deťom spríjemnili workshopy, ktoré pre naše deti pripravila Mestská knižnica Piešťany.

6.7. 2022 sa konal literárno-výtvarný workshop na motívy knihy Miroslava Musila a Martina Kellenbergera Neuveriteľné dobrodružstvá grófa Beňovského.

12.7. 2022 literárno-výtvarný workshop na motívy knihy Brlôžky od Márie Nerádovej.

• VÝSTAVA BRLôŽKY WORKSHOP

• 16. júna 2022 žiaci 1.A navštívili Mestskú knižnicu v Piešťanoch. Prezreli si Výstavu spisovateľky a ilustrátorky Márie Nerádovej Brlôžky. Následne sa zúčastnili literárno-výtvarného workshopu, kde sa ukázala ich šikovnosť a zručnosť.

• MINIFUTBAL NAJMLADŠÍCH ŽIAKOV A ŽIAČOK

• 3. mája 2022 sa na futbalovom ihrisku v Piešťanoch uskutočnilo okresné kolo v minifutbale najmladších žiakov a žiačok základných škôl.

Družstvo našej školy zložené zo 7 chlapcov a 3 dievčat porazilo všetkých súperov a umiestnilo sa na peknom 1.mieste. Po skvelom výkone postúpilo do krajského kola v Trnave.

Gratulujeme k úžasnému výkonu!

• VÝTVARNÁ SÚŤAŽ

•                             Vianočná pohľadnica 2021

Na konci roku 2021 sa žiaci našej školy zúčastnili Výtvarnej súťaže, ktorú organizuje Mesto Piešťany v spolupráci s MsK, ZUŠ a CVČ Piešťany.

Cieľ:

• viesť žiakov k objavovaniu a zachovávaniu tradícií,

• podnecovať aktivitu a tvorivosť,

• vytvoriť príjemnú vianočnú atmosféru,

• objavovať výtvarné talenty,

• vytvárať vzťah k estetickým hodnotám

Na 3. mieste v II. kategórii sa umiestnila Elenka Dalošová z 3. B triedy.

2. miesto v III. kategórii získala Estel Ema Dulík z 5.B triedy.

Obom žiačkam GRATULUJEME!