• 2017/2018

•   Školský rok 2017/2018 začal 1. septembra 2017, vyučovanie začalo 4. septembra 2017, skončilo 29. júna 2018. Základnú školu k 29. júnu 2018 navštevovalo 243 žiakov v 10 triedach. Na I. stupni školu navštevovalo 123 žiakov v 5 triedach, z toho 64 chlapcov a 59 dievčat; na II. stupni 120 žiakov v 5 triedach, z toho 66 chlapcov a 54 dievčat. K 30. júnu 2017 pracovalo v škole 27 zamestnancov, z toho 21 pedagogických zamestnancov a 6 nepedagogických zamestnancov. Personálne podmienky školy boli v súlade s požadovanými kvalifikačnými podmienkami. Slovenský jazyk, matematika a cudzie jazyky boli vyučované so 100%-nou kvalifikovanosťou.

V mesiaci november v našej škole prebehlo Testovanie 5 – 2017, v ktorom naši žiaci dosiahli veľmi dobré výsledky. Zo slovenského jazyka a literatúry mali priemernú úspešnosť 61% a z matematiky 72%. Aprílové Testovanie 9 -2018 bolo tiež uspokojivé s výsledkami v slovenskom jazyku a literatúre žiaci dosiahli 72 % a v matematike 66 %.

Výchovno-vzdelávací proces prebiehal okrem klasických učební aj v učebni výpočtovej techniky, v multimediálnej učebni, v telocvični, na 2 školských ihriskách. Vyučovanie sa realizovalo v štátnom jazyku. Školu navštevovalo 12 žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, ktorí pracovali podľa individuálneho vzdelávacieho programu.

Žiaci školy absolvujú aktuálne výchovno-vzdelávacie koncerty, sú úspešní v rôznych vedomostných a športových súťažiach, reprezentujú školu v užitočných spoločenských aktivitách.

Významnou udalosťou v existencii školy bolo jej 80. výročie založenia, ktoré sme oslávili slávnostnou akadémiou v KSC Fontána, prehliadkou priestorov školy a pohostením všetkých jej návštevníkov.

Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok Obr�zok  Obr�zok Obr�zok